Portfolyo

Özel Metal olarak somut işlerimizle değerlendirilmeyi tercih ediyoruz. Bunun için önemli birkaç projemizi portfolyo sayfamızda paylaştık.
Centre An-Nour
Mulhouse, Fransa
Mayıs, 2019

Fransa'nın Mulhouse şehrinde yapılan olan Centre An Nour Camii için özel tasarlanan avize kendi türünde bir ilk olma özelliği taşıyor... Detay

Global Exchange
İstanbul Havalimanı
Mart, 2019

Özel Metal ekibi olarak, İstanbul Havalimanı hava ve kara taraflarında bulunan 13 adet döviz bürosunu (7 adet Inline Store,6 adet Kiosk) anahtar teslim... Detay..

Unifree Duty Free
İstanbul Havalimanı
Şubat, 2019

İstanbul Havalimanı'nda bulunan bu "ikiz" teknoloji mağazaları, gelen yolcu katı çıkış kapıları önünde yolculara hizmet vermek için bekliyor... Detay

IGA Projects
İstanbul Havalimanı
Çeşitli Tarihler

İstanbul Havalimanı, neredeyse tüm kıtaları birleştiren küresel bir transfer merkezi ve ülkemize açılan en gösterişli kapılardan biri. Bu nedenle misafirlerini karşılarken her daim en iyisini hedefliyor... Detay..

Gizia Gate Istanbul
Gizia Nişantaşı & Emaar
İstanbul
2018

Türkiye’nin en prestijli tekstil markalarından biri olan GIZIA mağaza zincirinin Nişantaşı ve Emaar Square AVM projeleri ziyaretçilerinin hizmetine... Detay..

Duty Free Istanbul SGA
Sabiha Gokcen Havalimanı
Nisan, 2016

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, 4500 m² büyüklüğünde Duty Free alanı ile yolcularına hizmet vermekte... Detay..

Lydion Downtown & Sungate
Antalya
2011

Rixos Sungate ve Rixos Downtown otellerinde bulunan Lydion mağazalarının tüm proje ve üretim süreçleri tarafımızca yürütülmüştür... Detay..