Hakkımızda

Şirket geçmişimizi ve çalışma alanlarımızı okuyun.

Özel Metal,1995 yılında metal uygulama ve mağazacılık alanlarında üretim faaliyetlerine başlamış olup bulunduğu her projeye kattığı vizyon, yenilikçi bakış açısı ve proje bazlı detay çözümleri ile sektörün bugünkü şeklini almasına öncülük etmiştir.


25 yılı aşkın tasarım ve imalat tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne yer aldığı bütün projelerde gösterdiği özverili, prensipli ve yenilikçi yaklaşımlarıyla sektörün güvenilirliğini kazanmış; konusunda uzman teknik ekibi ve modern imalat hattıyla 1500’ü aşkın mağazacılık projesinin ve binlerce özel projenin hayata geçmesini sağlamıştır.


Sürekli gelişmeyi, modern teknolojiyi takip etmeyi ve uluslararası rekabette söz sahibi olmayı ana ilkeleri olarak belirleyen şirketimiz sektöründe gerçekleştirdiği başarılı projeler neticesinde 2008 yılında üretim kapasitesini arttırmış ve ana merkezini şirketin günümüzde de faaliyetine devam ettiği Ataşehir’deki yerleşkesine taşımıştır. Bunun neticesinde faaliyet alanlarını genişleten şirketimiz;


Mağaza Uygulamaları, İç ve Dış Mekan Mimari Uygulamalar, Savunma Sanayi, Gıda Sanayi, Satış Noktası Standları (POS), "Shop in Shop" Alanlar, 3 Boyutlu Görsel İletişim Ürünleri, Kiosklar & Tabelalar, Kent Mobilyaları, Kanopiler, Cephe Düzenlemeleri, Merdiven ve Korkuluk İmalatı, Etkinlik/EXPO Standları, Metal Mobilyalar ve Anahtar Teslim Projeleriniz için tasarım, ürün geliştirme, detay çözümleme, üretim, nakliye ve montaj alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri odaklı kalite politikamız, modern makine parkurumuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tasarım, ürün geliştirme, detay çözümü, lojistik ve montaj proseslerinin tümünün titizlikle sürdürüldüğü şirketimizde TS EN ISO 9001:2015 standartlarında hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ
Özel Metal olarak bulunduğumuz her projenin tasarım sorumluluğunu üstlenmiş, değer yaratan ülkesine ve insanına karşı her zaman sorumluluklarının bilincinde olan bir dünya şirketi olmaktır.

VİZYONUMUZ
Yönetim felsefemize ve endüstri ilişkilerimize “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını bütünüyle yerleştirip değişken müşteri ihtiyaçlarına hizmet sunan, uzmanlık alanlarını sürekli geliştiren, daima öğrenen ve eğiten, güvenilirliğini ve saygınlığını her daim koruyarak iç ve dış pazarlarda şirketimizi aranılan bir dünya markası haline getirmektir.

ISO 9001:2015 Sertifikamız

En güncel ISO 9001 sertifikası olan 2015 versiyonuna sahibiz.

Mobirise
Kalite Politikamız

Müşteri odaklı kalite politikamız, modern makine parkurumuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tasarım, ürün geliştirme, detay çözümü, lojistik ve montaj proseslerinin tümünün titizlikle sürdürüldüğü şirketimizde TS EN ISO 9001:2015 standartlarında hizmet vermekteyiz.

Mobirise

Özel Metal olarak teknolojiyi, yeniliği ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.